Olmayinca Olmuyorsun

0
300

Belki daha güzel olurdu sevgilim. Diyorum ki su an bos bir kagitla konusacagima sen olsaydin karsimda.  Daha güzel olurdu. Sen ne zaman nerde olacagini öyle bilmiyorsun ki: Her sey çok garip ve sen yine yoksun. Hiç olmuyorsun. Bu islerden anlamiyorsun kabul et. Ve seni öyle seviyorum ki sevgili adam. 

Aslinda hiç de sana benzemeyen bir çocugu doguruyor gibi. Sen olmayan bir adam, gülümsemesi sen, yüzünün her kivrimi sen, yasliligi da gençligi de sen. Fakat Tanrinin lanetlemek istemeyecegi kadar da müthis. Seni öyle seviyorum ki, nasil bilmiyorum be sevgili adam. Ölmeni bile isterdim, sevgimden kurtulmak için. Onun acisi daha bir fena olur dedi annem. Sustum, ne yapacagim?

Evimin önünde bekle beni, caddenin karsisindaki igde agacinin altinda. Ve sev. Ben gelecegim. Öyle ukde kaldin ki içimde. Kalan her ukde bambaskadir bilirim, çok güzel ve kipkirmizidir. Ve cani yanar adamin bilirsin? Fikirlerimi yitiriyorum sevgili adam. Zihniyetim, yerle yeksan. Kendimi, her an elestiriyor, her gün bir ben öldürüyorum. Ne yazik eskisi gibi asik olamiyorum sana da. Sana öyle sitem ediyorum ki sevgili adam.

Sevgilerle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here