Oysa Ben Hep Seni Sevdim…

0
255

Seni seviyorum askim. Çünkü uyanikken rüya da seyahat etmek gibiydi gözlerin. Çünkü o gözlerin bana hiç yalan söylemedi. Biliyorum degmedi. Baska bir ele, baska bir bedene, baska bir göze asla degmedi gözlerin. Seninle uyanamadim hiçbir sabah. Seninle uyanamadim dediysem yaninda uyanamadim. Yoksa hep benimleydi nefesin. Beni hiçbir gece, hiçbir gecenin sabahin da yalniz birakmadi sesin.

Seni seviyorum hayatim. Çünkü biz bir belediyenin herhangi bir memura vermis oldugu yetkiyle birlestiremesek de hayatimizi , aile kurabilecegimize hep inandik. Sadece aile kurabilecegimize degil biz birbirimize inandik. Gözü kapali degil bir kör gibi güvendik birbirimize. Yanimizdan ayrildiktan sonra acaba simdi nereye gidiyor diye degil bir kez daha birbirimizin gözünün içine bakabilmek için dönüp baktik arkamiza ayrilirken.

Seni seviyorum her seyim. Ne zaman her seyim oldugunu hiçbir zaman düsünmedim. Saniyorum sen de ne zaman her seyim olmaya karar verdigini bilmiyorsundur. Çünkü aniden sevdik birbirimizi. Sanki yillardir birbirimizi bekliyormusuz gibi. Sanki yillardir birbirimizi taniyormusuz gibi. Her seyim oldun. Her seyin oldum. Her sey herkes oldu ikimiz disinda. Siradan oldu her sey birbirimizden baska…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here