Puding Tadinda Sarkilar

1
609
Bu aslinda bir dostluk hikayesi. Yaklasik 3 yil önce bir araya gelerek albüm hazirligina giren Alper ve Serkan’a basin danismani olarak eslik eden Gülçin’in hikayesi. Güzel ülkemizde her sektör kendi içinde zorluklar yasadigi gibi müzik sektörü de oldukça zorlayici kosullarda sanatçilarimizi ve tüm ekibi yoruyor ve üzüyor. Bizim hikayemiz de ise durum biraz daha eglence havasinda ilerledi baslangiçta. Bir yandan güzel gelismeler olurken diger yandan iyi niyetimizin suistimal edildigi pek çok etkenle karsi karsiya kaldik. Hal böyle olunca yeri geldi üzüldük yeri geldi mutlu olduk. Ama gülümsemeyi hiç eksik etmemeye çalistik. Sonunda bizim gibi düsünen iyi insanlarla yollarimiz kesisti ve deyim yerindeyse düse kalka albümün çikisina sahit olduk. Ben galiba biraz dertlesmek istedim ondan biraz böyle giris yaptim. 

Efendim sözün kisasi iki çilgin birbirinden eglenceli, yüzünüzü güldüren sarkilari sizler için çaldilar, söylediler, çok ugrastilar bizzat ben sahidim. 15 Mayis 2015 Cuma günü Kadiköy Karsi Bar’da Pakize albümünün lansman konserine hepinizi bekliyoruz.
Puding’in ‘Pakize’ isimli ilk albümü, 10 parçadan olusan, alisilmis kliselerin disinda, dinleyicisini eglendirmeyi, güldürmeyi hedefleyen ‘alaturka ska’ tarzinda bir albüm. Albümde yer alan her sarkinin ayri ayri kendi içinde bir hikayesi var ve Puding, gündelik hayatta karsimiza çikan her bir olayi mizahi bir dilde anlatiyor. 
Puding’in ‘PAKIZE’ isimli albümündeki tüm sarkilarin söz-müzik ve aranjeleri grubun kendisine ait olup kayitlari PROFCAT Media ’da alindi. Albüm, Nisan 2015 tarihinde dijital olarak NYM Müzik etiketi ile yerini aldi. Puding’de, Alper Kaya (vokal – gitar) ve Serkan Niyaz Ciner (back vokal – bas gitar) yer aliyor. 
Ve sözlerime son vermeden bu zorlu yolda NYM Müzik Ercan Yazici büyüksün hocam iyi niyetin, dostlugun için sonsuz tesekkürler, Puding ailesi olarak seni seviyor ve sayiyoruz. Bendeniz de elimden geldigince, dilim döndügünce Puding’e basin danismanligi yapmaktan en basta dost –kardeslerimle ayni yolda ilerlemekten çok mutluyum. Puding tadinda sarkilarla, müzikle ve sevgiyle kalin…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here