Radiohead In Rainbows Resmi Albüm Tanitim Partisi

15
174

Hayranlarinin ve dünyada müzik dinleyen herkesin merakla bekledigi ve 2 ay önce piyasaya sürülen yeni Radiohead albümü olan In Rainbows ‘un resmi tanitim partisi Neu & San ve radyokafa.com isbirligi ile 22 Mart Cumartesi Studiolive Technik’te gerçeklesiyor.

Gecenin canli grubu basarili canli performansi ve radiohead yorumlariyla dikkat çeken Telebant olacak. Barkovizyon gösterileri esliginde sürprizlerin hiç bitmeyecegi gecede çekilisle dagitilacak çesitli radiohead hediyeleri (albüm , poster v.b.) partiye katilanlari bekliyor olacak. Ayrica DJ Pozan’in setinden radiohead parçalari, coverlari , b-sidelari , remixleri ve Britanya’dan geceye uygun parçalarin çalinacagi partiye katilan ilk 100 kisi radiohead rozeti kazanacak.

Radiohead hakkinda fazla söze gerek yok aslinda. Kimilerine göre dünya’nin en iyi müzik grubu, kimilerine göre sadece bir ucubenin melodileri; ama kuskusuz bir gerçek var ki gitar müzigi evrim geçirirken, radiohead her zaman basroldeydi.

 

radiohead konser

 

15 YORUMLAR

  1. Jigsaw Falling in to Place

    siddetle tavsiye edelir mi edilmez mi tartismalarina girmeksizin, siddetle, tüm varim yogum ve gücümle bu sarkiyi dinlemenizi  tavsiye ediyorum dostlar…

    Hele bir de çekim teknigine odaklanip, Thom ve digerlerinin burnunun ucundan klibi seyretmek, Thomun kendinden geçtigi bölümlerde sizin de benzer hazlar duymaniza yol açiyor.

    Ömrü hayatinizda bir kere dahi olsa bu klibi izleyin, sarkiyi dinleyin… Sonra siz de benim gibi sagda solda , insanlarin saskin bakislari altinda ne kadar harika bir sarki oldugunu söyleyip duracaksiniz büyük ihtimalle.

    Bu sekilde davranmiyorsaniz da davranmiyorsunuzdur. Ne diyeyim ki simdi? 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here