Radiohead Tribute Konseri (Roma) @ Türkiye Turnesi

4
226
 
90’larin ilk yarisinda yükselise geçen Brit-Pop akimina daha fazla gitar ve depresif bir hava katarak o renkli günlerin çehresini birazda olsun degistiren ve ardindan 90’larin sonunda yayinladigi Kid A albümü ile elektronik tinilarla besledigi gitar müziginin evriminde basrol oynayan, bu vesileyle bugünün modern rock müziginin temellerini atan, kimilerine göre dünyanin halen yasayan en büyük müzik grubu Radiohead.
 
Ülkemizde yillardir beklenen o konseri henüz vermemis olan Radiohead’in, Dünya genelinde takdir görmüs en iyi tribute grubu Green Plastic (Italya-Roma), Radiohead fanlari ile coskulu bir bulusmaya hazirlaniyor! Street Spirit, Creep, Idioteque, Karma Police, 2 + 2 = 5, Jigsaw Falling Into Place, Paranoid Android’e uzanan sarki seçimleriyle bizlere essiz bir gece yasatmaya hazirlaniyor.
Radiohead Türkiye Fan Club’in ve “Interaktif Kültür!” sitesi Sinetif.com’ un tanitim sponsorlugunu üstlendigi gecenin organizasyonu bugüne kadar en iyi tribute gruplarini ülkemize getirmis olan Ces Production & Neu Promotions tarafindan gerçeklestiriliyor. Konser öncesinde isinmak içinse Dj Pozan setin basinda Brit-Pop’dan Post-Punk‘ a, Indie’den Dance Rock‘a uzanan arsivinden seçtikleriyle bizimle birlikte olacak.
 
 

GreenPlasticBand Türkiye Turne Tarihleri:

12 Mart Persembe – Ankara – Dib Sahne [biletix üzerinden satin al]
13 Mart Cuma – Izmir Punta – [biletix üzerinden satin al]
14 Mart Cumartesi – Istanbul Bronx – [biletix üzerinden satin al]
15 Mart Pazar – Kocaeli Yildiz – [biletix üzerinden satin al]
16 Mart Pazartesi – Bursa Resimli – [biletix üzerinden satin al]

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here