Recep Ivedik 3 – Parlak Yildiz – Sevgililer Günü – 12 Subat Filmleri

0
74

Recep Ivedik 3

Togan Gökbakar’in yönettigi ve Mehmet Yumurtaci, Sevim Yatlilar, Sahan Gökbakar ile Zeynep Çamci’nin oynadigi Recep Ivedik 3, 12 Subat 2010’da Özen Film dagitimiyla Aksoy Film – Özen Film tarafindan vizyona çikariliyor.
Babaannesinin ölümünden sonra Recep Ivedik depresyon belirtileri göstermektedir. Bu hali sürerken hayatina uzak akrabasi Zeynep girer. Zeynep, Istanbul’da üniversiteye gideceginden bir süre Recep’in evinde yasayacaktir. Ikisi beraber kosu, karate yaparlar, tiyatroya giderler. Ancak Recep’in sikintisi geçmez. Ta ki Zeynep bir gün ona hiç yasamadigi bir sey yapincaya kadar.

· Basin Bülteni
· Fotograflar
·
 Web Sitesi
·
 Fragman
·
 IMDb

Parlak Yildiz

Jane Campion’in yönettigi ve Ben Whishaw, Abbie Cornish, Kerry Fox ile Paul Schneider’ in oynadigi Parlak Yildiz (Bright Star), 12 Subat 2010’da Tiglon Film dagitimiyla Tiglon Film tarafindan vizyona çikariliyor.
Muhtesem doga manzaralariyla bezeli bu romantik film, 1818 yilinda, Londra’nin hemen disinda geçiyor. Henüz 23 yasindaki sair Keats, genç komsulari, moda ögrencisi Fanny Brawne’la gözlerden irak bir iliskiye girer. Birbirlerine bagliliklari güçlenir, asklari alevlenirken bazi engelleri asmalari gerekir: Fanny’nin annesi, Keats’in en yakin arkadasi Brown ve genç sairin amansiz hastaligi…

· Basin Bülteni
· Fotograflar
·
 Web Sitesi
·
 Fragman
·
 IMDb

Sevgililer Günü

Garry Marshall’in yönettigi ve Jessica Alba, Jessica Biel, Bradley Cooper ile Eric Dane’in oynadigi Sevgililer Günü (Valentine’s Day),12 Subat 2010’da Warner Bros. dagitimiyla Warner Bros. tarafindan vizyona çikariliyor.
Sevgililer Günü (Valentine’s Day) bir grup Los Angeles’linin birbirine geçmis hikâyelerini konu aliyor. Kahramanlarimiz sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarinda, o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektigini görüyorlar.

· Basin Bülteni
· Fotograflar
· Web Sitesi
· Fragman
·
 IMDb 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here