Reklamlar

3
545

Insanlar bir veryansin içinde hareket ediyor. Ukalaca bir yazi yazacagimi sandiysan yanildin okuyucum. Hani ilkokulda kelime ögretirlerdi sonra da biz onunla cümle kurmaya çalisirdik ya. Onun gibi yapayim dedim. Evet tahmin ettigin gibi veryansinin anlamini yeni ögrendim kuzum. Ve ilkokulda ki gibi alelacele sallama bir cümle kurdum. Sallama cümle de ne be? Sallama çay gibi.Batir, çikar! Liptondan ögrendim. Marka da verdim.

Lipton bize çay içmeyi ögretiyor.Peki hiç düsündün mü okuyucum niye lipton bize çay içmeyi ögretiyor? Bence lazin teki Lipton fabrikasini basti ve “bundan çay çikmiyor usagum nasil içecegim bu çayi? “diye  isyan etti. Bunun üzerine lipton batir çikar taktigini uyguladi. Devamininda gelecegine inaniyorum ben. Seker at karistir gibi. Hatta bu çay yapma taktigi ile kalin parmakli insanlarin parmaklarinda bir incelmede görülebilir.

14 gün programi ile yaza ince parmaklarla merhaba deyin!
Bu da misir gevregiydi degil mi?
Olsun.
Yaza merhaba!

3 YORUMLAR

  1. çaylar
    diyordu çocuklar duymasin duymasin dizisinde biri vardi bu çaylar demek onunla meshur olduya bizde onun gibi "ÇAYLAR" diyoruz ve selamlar r.ç.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here