Rüya misin Sen?

4
300
   

Hayir, diyorum ki olur da birgün hatirlamak istersen, özlemek gelirse içinden ya da ne biliyim öyle sevmek falan delice..Mesela, yolda gördügün birini benzetecek olursan bana, içine bir öküz oturacak ve orda yasamaya devam edecek olursa, öyle olacak gibi olursa iste..
   Annem, evimiz yaniyormus gibi uyandiracak beni yine biliyorum..Gözlerimi kapatarak açacagim o sabah ve annem neden agladigimi soracak ayni zamanda gülümserken..iyi miydi kötü müydü rüyan? anlamadim ki diyecek. Izin mi verdin anlayim be anne diyecegim, suçsuz oldugu halde kahvalti sofrasina bile kizarak, kapilari çarparak gidecegim öyle.
  Saçlarimi aynaya bakmadan toplayarak, elbiselerimin önünde saatlerce düsünmeden esoftmanlarimi giyip çikacagim..Yan komsular görür mü diye korkmadan bir sigara yakacagim ve yürümeye devam edecegim bir dostuma..
   Hayir, diyorum ki olur da bir gün istedigim gibi bulursam seni karsimda, bizim evimiz yanacak biliyorum ve uyandiracak beni annem..
   Kulakligimi takip, sevmis bulundum seni sevmez olaydim diyen Nalani dinleyecegim..Ya da ne biliyim geometricinin tavsiye ettigi; Loreena Mc Kenneth  Belki de hareketli bir kaç parça fink atacak kulaklarimda.
 Hayir, diyorum ki ben ne dinlersem  dinleyim, ben ne yaparsam yapayim, bizim bedenlerimiz yanacak biliyorum ve uyandiracak beni seytan..

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here