Sadece Gel…

5
409

   

Tutusturmusuz denizi seyreliyoruz yanarak, kavrularak..Sen bilir misin varligiyla hayata tutundugun, yokluguyla hayattan koptugun insanin hiç var olmamasi nedir? Hiç yaninda olmamasi, bir daha hiç yaninda olmamasi…Için hiç bu kadar çok burkuldu mu senin.? Hiçkirarak agladin mi hiç bir hayirsiz yüzünden? Üstü kalsin deyip bes para etmez birini sevdin mi sen hiç?? Seni sevmek tam da böyle bir sey iste..!

    Nice zamandir seviyorum ben seni. Umarsiz, dermansiz..Kiyida kösede kalmis çigliklarimdan bihabersin sen simdi. Haddi hesabi yok akan yaslarimin..Ve senin bundan da yok haberin. Aglamayi çok isteyip, bir türlü aglayamadigim anlari anlatirim anlatmasina da, inanmazsin. Kenari bükülmüs bir fotografa ne anlamlar yükledigimi, ne mutluluklar sigdirdigimi anlatsam, ona da inanmazsin. Çünkü sen benim gibi yanamazsin, yapamazsin.Yanayim desen hani, katlanamazsin! Katlanilacak gibi degil çünkü, kendimden biliyorum.Yanginimdan biliyorum.

 Sana söylenecek ne kaldi artik, onu bilmiyorum. Benligimin büründügü matem havasini, bedenimin büründügü siyahlari anlatsam ilgini çeker mi ki? Tek bir saniye için durup beni dinleyebilir misin hayal kirikligimi anlatmaya yeltensem??Varsayalim dinledin, anlar misin beni? Hak verir misin? Her duamda adinin geçtigini söylememe gerek yoktur sanirim.Adin, suretin, hatiran her daim bende.Içimde, dualarimda, her animda, dört bir yanimda..Sarhoslugumu bahane olarak gösterip düz çizgileri katletmem muhtemel ayriligin ileriki safhalarinda.Yazdigim dizeleri sirayla karalamam da olasi.. Sizofreniye baglayip kafiyeli sözlerimi, olasiliksiz mutlulugumu da yok sayabilirim pekala. Sanati var edenin aci oldugunu kabullenmek istemiyor çünkü canim bugün. Ayriligi heceleyip, ilistirmek istemiyorum sayfalarima.Yeterince katlanmadim mi ben vuslatin imkansizligina? Benimle olmak sana mutsuzluk veriyorsa da biraz kendini zorla, biraz da sen katlan Allah askina!

   Imkansizi istemiyorum ki ben? Çalmasi muhtemel bir sarki, olasi replikler.. Daglari del demiyorum, çöllere düs demiyorum..Ben sana sade ve sadece gel diyorum..

                                                                                                    esra.

 

  

5 YORUMLAR

  1. ''Imkansizi istemiyorum ki ben? Çalmasi muhtemel bir sarki, olasi replikler.. Daglari del demiyorum, çöllere düs demiyorum..Ben sana sade ve sadece gel diyorum..'' çok güzeldi yüreginize saglik.

  2. Sarhoslugumu bahane olarak gösterip düz çizgileri katletmem muhtemel ayriligin ileriki safhalarinda.Yazdigim dizeleri sirayla karalamam da olasi.. Sizofreniye baglayip kafiyeli sözlerimi, olasiliksiz mutlulugumu da yok sayabilirim pekala. Sanati var edenin aci oldugunu kabullenmek istemiyor çünkü canim bugün. Ayriligi heceleyip, ilistirmek istemiyorum sayfalarima.Yeterince katlanmadim mi ben vuslatin imkansizligina? Benimle olmak sana mutsuzluk veriyorsa da biraz kendini zorla, biraz da sen katlan Allah askina!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here