Saklambaç Oynuyor Yalnizligim…

4
212

 

Oysa o kadar çiplakti, o kadar açikti yalnizligim. her ne kadar saklambaç oynasa da öyleydi iste. Yalnizlik yasandiginin yarisi kadar anlatilamamis bir duyguyken , kelimeler kabul eder mi bu yükün altinda ezilmeyi? Olur ya bazen kosmak isteriz . ne cesaretimiz vardir ne de gücümüz. Gitmek isteriz bilinmez yerlere oysa bilmeyiz ki içimizdeki gitmedikçe gittigimiz yollar da yerler de önemsizdir.söyleriz, yazariz ve yasariz. öyle bir yasariz ki yazip da yazamadiklarimiz anlatilir bizlere. Güleriz.oysa belki de simdiye kadar gerçekten gülememisizdir. Duygularla yüzlestigimizi düsünürüz. oysa yüzlestiklerimiz kaçtiklarimiz degil mi?
Saklambaç oynuyor yalnizligim. Sessiz, sakin, terlemeden ama gerçek.oysa görebiliyorum onu. Hep çevremde. sobe dememi bekliyor. Benim bir harflik gücüm yokken. Iste yavas yavas sobeliyorum seni her bir harfim sobe diye bagiriyor…

 

4 YORUMLAR

  1. sevgili @arora, evet müthistir sitemiz:)hosgeldin.ve sevgili @soru isareti, yaziyi gerçekten çok begendim, kalemine saglik, sen de hosgeldin!..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here