Sanalika – Sanal Dünya

6
188
Sanalika, 2009da baya ünlü olan bir chat sitesidir. Ilk olarak karakterinizi yarattiktan sonra caddelerde gezebilir, yeni arkadaslar edinebilirsiniz. Kiyafet, aksesuar, yiyecek gibi seyler alabilirsiniz. Bir de saglik var. Saglik zaman geçtikçe azaliyor. 

Balik tutuyorsunuz. Bunu tüpte pisiriyor ve yiyorsunuz. Sagliginiz artiyor. Ya da simit v.b gibi saglikli seyler alip yeyince de saglik artiyor. Bir de eviniz var. Eviniz için esyalar alabiliyor. Evinizde parti verip apartmanda “Evimde parti vaaaaaar!” diye bagirabiliyorsunuz. 

Ben bu oyunun bagimlisiydim, hatta kendime kiyafetler aksesuarlar filan da almistim. Bir de her gün çöp topluyordum.“Çöp toplama göreviyle tüm caddelerdeki çöpleri toplayip sanil(sanalika para birimi) kazanabiliyorsunuz.”

Ama artik pek ugrasmiyorum. Yine de çok eglenceli bir site. 

Bir ugramanizi tavsiye ederim…

6 YORUMLAR

  1. oldukça fazla sayida var bu sekilde oyunlar. Bir o kadar da oynayan ve de meraklisi da var. Türk isi olmasi güzel. lazim lazim böyle seyler =)

  2. Güzel oyundu ama popülerlestikçe oyunun civigini çikardilar.Bir sürü seviyesiz insan var.Çocuklara hem kötü örnek oluyor hem de terbiyesizlestiriyor artik.Oyun gerçekten çok garip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here