SEKTOR21-Bilim Kurgu, Macera Denemesi Bölüm 7

2
229
Han ve burak hizla evi terkettiler kapidan çikar çikmaz Han hizla apartman boslugunu kontrol etti.

-Sorun yok gibi duruyor.

-Dün gece yatmadan önce bende ayni seyi düsünüyordum.

Hizla merdivenleri inerken Han çevredeki kokunun hizla arttigini fark etti sorun koku degil sebep olan seylerdi kan,idrar,kisaca ölüm kokuyordu bütün hava.Bahçeye çiktiklarinda yönetici odasina dogru kosmaya basladirlar.Sorun yok gibi görünüyordu Han o anda tüylerini ürperten bir sey fark etti odanin kapisi açikti daha dogrusu kirilmisti.

-Lanet olsun Burak kapiyi kirmislar.

Burak daha hizlanamadan bir sey gördü odanin camindan  biri bagiriyordu ölüm çigliklariydi bunlar ve gördügü insan dahada üzüyordu onu ama bir anda çigliklar son buldu kadinin gözleri büyüdü ve cami bir kan kütlesi kapladi.

Han çoktan kapiya varmisti içerde gördükleri tam bir dehsetti 3 tanesi içeri girmis ve silahsiz bu insanlari resmen katletmisti tanrim nedir bunlar daha fazla düsünmeden ates etmeye basladi. lanet olsun hizlanmislar o seyler kaçiyordu kursunlar pek çok defa isbet etmedi ama birini indirmisti sanki bir kütle et parçasi yere yigilmisti ne bir insan nede bir yaratik sadece bir yigin et.Burak içeri girer girmez birini vurdu Han küçük salonda digerini aradi tam o sirada gelen cam sesine dogru döndü biri cami kirarak kaçaya çalisiyordu saldirmak yerine kaçiyor  

Burak hizla cama gitti ve kaçan seye dogru ates etti iskalamisti ve çoktan bahçeyi geçip duvara ulasmisti.

-Burak kursunlari bosa harcama.

Burak silahini indirdi ve etrafina bakti o anda anladi ki sadece Han ve o hayatta kalmisti.

 

Amerika

Johs ordu karargahina gelmeden dumanlarin yükseldigini gördü bir kaç askeri araç onlara dogru geliyordu yolun etrafinda ki büyük alan pek çok canavarla doluydu ama hiç biri önceden oldugu gibi araçlara saldirmiyor yada önlerine çikmiyordu.

Johs arabasini durdurdu askeri araçlar tam yaninda durdu askeri araçtan bir kaç asker inip etrafa bir güvenlik çemberi kurdu bir kaç canavar onlara dugru hizla kosmaya basladi ama askerler hepsini durduruyordu.Aracin yan kapisindan bir albay indi.Uzun boylu sert yüz hatlari ve askeri kiyafetlerine ragmen yorgunlugu gözlerinden okunuyordu.Johs adami görür görmez bagirmaya basladi

-Tanrim neler oluyor burda bu lanet olasi seyler de ne ve siz lanet askerler neden siviller için sehirde degilsiniz.

Adam gayet sakin hatta bitkin bir sesle cevapladi

-Evlat ne oldugunu birde bilmiyoruz ama bildigim tek birsey siviller kadar askerlerinden basi dertteydi bin kisilik bir karargahtan elimde sadece 22 askerle çiktim.

-Lanet olasi askerlerin kimin umrunda ha bu sabah ailemin tümünü kendi ellerimle öldürdüm.

Adam Johsi bir tutusta arabanin kaputuna yasladi

-Peki sana söyle aciklasam bay bilmem kim bu sabah karimi ve cocuklarimi kendi ellerimle hemde bogarak öldürdüm ve askerlerimin pek çogununda kafasina ben siktim simdi sence yeterince açikmi.

Johs sustu ama aklindan geçenler hiç durmuyordu ya dünyada sadece onlar hayattaysa.


Sektör21in önceki Bölümlerinden:

2 YORUMLAR

  1. Uzunca bir süreden sonra yeni bölümü okumak hos bir duygu. Hikaye de ilginçlesmeye basladi. Bu arada hafiften bir The Mist tadi aldim. 8. bölüm için çabuk olursaniz sevinirim, merakta birakmayin beni:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here