Seninki Kaç Santim?

6
282

Tarim ve Köy Isleri Bakani Mehdi Eker “Seninki Kaç Santim?” kampanyasina katilan çeyrek milyon kisiye henüz bir cevap vermedi.

Kaybedecek zaman yok. Bu yüzden “Greenpeace Kirmizi Telefon” devreye giriyor.

Bilgi edinme hakkimizi kullanip bakanligi ariyor ve soruyoruz:

“Baliklarin yasal avlanma boylarini, bilimsel üreme boylarina göre ne zaman düzenleyeceksiniz?”

Bakan, denizlerin ve bizlerin gelecegi için harekete geçmesini isteyen yüzbinlerce kisiye bir cevap borçlu. Bu yüzden lütfen hem bir vatandas hem de bir Greenpeace destekçisi olarak “Kirmizi Telefon”u kullanin. Telefonda sizi biz karsiliyor ve bakanlik santraline aktariyoruz.
Sizi Tarim Bakanliginin santraline aktardigimiz andan itibaren ücretsiz görüsme yapiyor olacaksiniz. Telefona çikan görevliye Greenpeace destekçisi oldugunuzu söyleyin ve Bakan Mehdi Ekere mesajinizi birakin. 
Baliklar tükeniyor! Son BM raporu açikça gösteriyor ki dünyadaki balik stoklarinin %75i bitmis durumda. Baliklarin bittigi gün denizler de bitecek. Bugün açacaginiz bir telefonla yarin herseyi degistirebilirsiniz.
 
 
 Greenpeace tel: 0212 377 03 50

6 YORUMLAR

  1. bu numaradan arayan ve ulasan ne olur bana bir msj atabilir mi?

    o gün bugün aramaktan ve ulasamamktan kurdesen mi dökeyim sedef mi çikartayim karar veremiyorum:)) nasi bi is bu yahu???

  2. Yazinin içinde geçen linke tiklayinca orada kampanyanin basarili oldugunu ve bakanligin konuyu gündeme aldigini bu yüzden de kirmizi hattin kapatildigini görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here