Sev Sen Beni…

0
238

SEVGILERI YARINLARA BIRAMA ,SANA SÖZ BIR SEVSEN BENI ATACAGIM BÜTÜN UMUTSUZLAKLARI YAKAMDAN.GECELERIN CANIMI ACITAN,BÜTÜN SÖZCÜKLERIMI TÜKETEN SESSIZLIGIN CANINA OKUYACAGIM.BIR SÖYLESEN SEVDIGINI BÜTÜN YILDIZLARI KAYDIRACAGIM,BÜTÜNDILEKLERINI GERÇEKLESTIRMEK IÇIN.BIARAZCIK SÖYLEYEBILSEN SEVDIGINI,BIR BAKISIMLA NICE ASKLARI YAKIP DÜSECEGIM YANINA.

UNUTMADAN:SEN HER BAKISINDA ALFABEYE YENI HARFLER EKLIYORUM SENI ANLATMAYA ÇALISAN.ÇAKALLARLA BIR OLUYORUM,SANA DAHA YAKIN OLMAK IÇIN.YAKINLASTIÇA DAHA BIR KARISIYOR YÜREGIM.ISTE O AN  ANLIYORUM BÜLBÜLÜ VE INAN TÜM GÜLLERDEN NEFRET EDIYORUM.

ÇAKALLARLA DANS EDIYORUM MEYDAN SAVASLARINDA BEYAZA KARA ÇALMAK IÇIN.BELKID BIR CEPHEDEYIM ASILZADE BIR ASKER GIBI SEHIT OLMAK IÇIN.EVET SAVASA BILIRIM IYILIKLE VEYA KÖTÜLÜKLE EGER SENIN SANINI YÜKSELTECEKSE.

HIÇBIR KORKUYA GÖZLERIMI KAPAMADIM BEN,SIRF GÖZLERINI GÖREBILMEK IÇIN.OYSAKI KARANLIKTAN KORKARIM BEN.HIÇBIR GIDENE AGLAMADIM:ÇÜNKÜ GIDENLERDEN GERIYE KALN HEP SENDIN.OYSAKI VEDALARA HIÇ DAYANAMAM BEN.ANLATAMADIM SENI KIMSEYE,HANI O BÜYÜ BOZULUR DIYE.OYSAKI KONUSMAYI  ÇOK SEVERDIM BEN.

SIMDI SEN SÖYLE,BENI NE KADAR ÇOK SEVDIGINI.GERÇEK ,YALAN FERKETMEZ.KALBIMDE TAHT KURDUGUNU,ELLERIMIN SENSIZ NASIL SOGUK OLDUGUNU,BENI HERKESE INAT NASIL INADINA SEVDIGINI ANLAT.YALANDA OLSA TEBESSÜM YERLESTIR   DUDAKLARINA ANLAT NE OLUR BENI NE KADAR ÇOK SEVDIGINI ANLAT…(YALANDA OLSA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here