Sevgililer Gününde Ne Yapalim, Nereye Gidelim? – Ask Rüzgari Tepe Nautilusta Esecek!

0
103

ASK RÜZGARI TEPE NAUTILUS’TA ESECEK

8 – 14 Subat tarihleri arasinda Tepe Nautilus Alisveris Merkezi’ne gelen ziyaretçiler “Eski Film Afislerinde Ask Sergisi”ni görebilecek, nostaljik ask parçalarini 45’lik plaklardan dinleyecek ve barkovizyondan en güzel ask filmlerinden sahneler izleyerek eski asklarin yogun duygusalligini hissedebilecekler. Tüm bunlarin yani sira 14 Subatgünü ziyaretçiler, usta tiyatro sanatçisi ve TV programcisi KENAN ISIK’in yorumuyla en güzel ask siirlerini dinlerken 35 TL üzeri alisverislerinde “ASK ÇIKOLATALARI”na sahip olacaklar. 

USTA TIYATRO SANATÇISI KENAN ISIK SIIRLERLE ASKI YORUMLAYACAK

14 Subat Sevgililer Günü’nde KENAN ISIK en güzel ask siirlerini yorumlamak ve Sevgililer Günü’nde Tepe Nautilus’u tercih eden ziyaretçilerle ask üzerine söylesi yapmak için Tepe Nautilus Alisveris Denizi’nde olacak.

Kenan Isik, 14 Subat saat 16.00 – 17.30 saatleri arasinda Tepe Nautilus Alisveris Denizi’nde Ask Rüzgârina kapilanlarla bir araya gelecek.

TEPE NAUTILUS’TAN HERKESE ASK ÇIKOLATALARI

Ask rüzgârina kapilan sevgililere Tepe Nautilus Alisveris Denizi’nden “ASK ÇIKOLATALARI” hediye ediliyor. 14 Subat günü 35 TL ve üzeri alisveris yapan sevgililer, Tepe Nautilus’tan Sevgililer Günü hediyesi olarak “ASK ÇIKOLATALARI”na sahip olabilecek.

                            14 Subat’ta Ask Rüzgâri
Tepe Nautilus’tan esecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here