Sevgiliye Smsler 2

6
152

Gözde olup yürekte var olmamayi, karsisinda durup yaninda belirmemeyi.. ben betimleyemem ki…!!! kelimelerim ne yeter anlatmaya, ne merhem olup sürülür yarama. anlatamadiklarimi anlatamamakla mesgulum, kelimelerim yorgun, anin tadi yok, zaman bana inat..yürek sonsuz derinliklerde bir kuyu, fisiltilari yankilarinda çigliklara dönüstüren.  geceler sensizken görülmüyor hiç bir sey net, yaz gecelerinde üsüyorum, senin adinin geçmedigi muhabbetler hem yarim hemde öyle samimiyetsiz iste, günes yakmiyor, aydinlatmiyor bu sehri, bu pencereden içeriye yaymiyor isigismsni, yürek suretini silmiyor inadina, evet akiyor yasam sensizde ama…
iste öylesine.

6 YORUMLAR

  1. "anlatamadiklarimi anlatamamakla mesgulum".. bu misra etkiledi beni. beni anlatiyo çünkü..
    "evet akiyor yasam ensizde ama…iste öylesine." aaahhh ulan ahh !!! =))

    çok hosuma gitti yazin, iki kere okudum 😉

  2. eheheheh :)) ama bastan söyleyeyim bu msjlar bir ise yaramiyor deliseyim tecrübeyle sabit =))

    ama delidivane duygusal bir insandir tabi bunu göz önüne alirsak bir sansin olabilir, benim olmadi senin olsun bari :))))

  3. ben bunu görmemisim inanmiyorum.birinci yazida basligin çogul olusu sikmisti seni, telafi yazisi niyetine okudum=)gerçi benim için sorun degildi de.. neyse asil meseleye gelirsek, gene çok güzel olmus ve eger bu "sevgiliye smsler"basligini alabilmisse, hedefe de ulasmis demektir "bence"!..neyse orasi beni ilgilendirmez, senin özelin.ben sadece sunu söyleyeyim edebi açidan çok hos ve gerçekten anlamli dostcum=)kalemine saglik!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here