Sevmek Neydi ?

0
169

Biliyorum.. Biliyorum hepiniz bi zamanlar çok ama çok sevmistiniz. Biliyorum sizden daha fazla seven yoktu o zamanlar. Onu gördügünüzde eliniz terlemeye, atesiniz çikmaya, karninizda kelebeklerin uçustugunu hissetmeye basliyordunuz. Eliniz ayaginiz kesiliyordu. Ne diyeceginizi bile bilmiyordunuz.

Zaman ilerliyordu ama sizin sevginiz ne olursa olsun yavas yavas iki katina çikmaya basliyordu. Onunla olan hayalleriniz gittikçe büyüyordu. Hatta.. Hattaa hiç mi hiç ayrilmayacaginizi düsünüyordunuz. Hos yanilmiyor degilsinizya. Siz bunu bilmiyodunuz. Ne olursa olsun, sevginiz ne kadar büyük olursa olsun o sevgi bir gün bitecekti ! Gözünüz kararmisti. Hiç bir sey görmüyodunuz. Sizin için sadece ve sadece o ve hayelleri vardi. Yanlis yapiyordunuz, farkinda degildiniz !

Her sey bir yana… Sizi uyaranda yoktu degil mi ? Hii tam tersine sizi ona gitttikçe baglayan çevreniz en önemliside arkadaslariniz vardi degil mi ? Onlarin elestirileri sizin için çok ama çok önemliydi degil mi ? Yazik.. Yazik diyorum baska bir sey demiyorum. Kaybettigimiz zamana bile yazik dostlarim ! Hadi diyelim ayrildiiik. Eeeee simdi ne oldu ? Her gün çocuk gibi aglamalar basladi. Onun adini duydugunuzda gözleriniz bile dolmaya basladi degil mi ? Nefesiniz kesilmeye basladi. Unutamiyordunuz. Siz unutsaniz bile çevrenizden illa ki bir öküz size onu unutturmuyordu degil mi ? Zaten sizde unutmamaya bir bahane ariyodunuz ya neyse..

Hala seviyosaniz ve ya çikiyosaniz size onun sonunu söylüyorum arkadasim ! Sonu hüzün, sonu ayrilik, SONU HIÇKIRIKLARLA AGLAMAK. Madem bana inanmayanlar var, deneyin ve görün. Görün ve aci çekin. Benim size tavsiyem, yol yakinken, az biraz aniniz varken, az seyler yasamiskenn ;

Ayrilmak.. Ayrilmaktir Dostlarim.. Kalbini Bildigin, Güvendigin Birine Emanet Etmek..

 

-Bir zamanlar onun canindan çook sevdigi PRENSESI..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here