Sikça Sorulan Sorular-SSS

0
311

Renklidergi.com nedir, kimdir?

Küllerinden yeniden dogan bir Anka kusudur. Türkçe içerik için çalisan, didinen Renkli bir Dergidir kendisi…

Nasil üye olurum?
Çok basit. Ana sayfada sag üstteki “üye ol” a tiklayin.6 tane kutucuk doldurun. Iste bu kadar üye oldunuz bile. Aramiza hos geldiniz..

Üye oldum, simdi ne yapacagim?

Renklidergi.comun zevkini çikarmaya baslayabilirsiniz. Yazilari üye olmadan da okurken simdi yorum ekleyebilir, bir baskasinin yorumuna cevaben yanit dahi yazabilirsiniz. Hatta biraz daha cesaretli davranip “Türkçe içerige katkida bulunun!” anonsumuza kulak verip siteye yazi dahi gönderebilirsiniz.

Him, olabilir. Peki, nasil bir yazi yollayabilirim?
Sizden ricamiz yazinizin orijinal olmasi. Ayrica yazinizin sonunda yazinizi destekleyecek, yararlandiginiz site adreslerine yer vermeniz. Yaziniz %100 orijinal olup, tamamen size ait olsa dahi, gerekli yerlerde kaynak belirtmeniz sizin, yazinizin ve okuyucunun yararina olacaktir. Unutmayin amacimiz, Türkçe içerige katkida bulunan neferler arasinda yer alabilmek. Arkaniza yaslanin ve sitemizi önce bir gezin, yer alan yazilara bir göz atin. Ne demek istedigimizi daha iyi anlayacaksiniz.

Nasil yazacagim?
O da çok kolay. Öncelikle Renklidergi.com’a üye olmalisiniz. Daha sonra ana sayfada sag üst kösede yer alan yaz’a tiklayarak ilk adiminizi atin bakalim. Akabinde sizden bir baslik, bir yazi, etiketler dizisi ve kategori seçimi yapmanizi isteyen bir sayfa ile karsilasacaksiniz. Bunlari sizin için kisaca özetledik.

Baslik:  Yazinizin basligi (lütfen destansi olmasin. Sitedek diger yazilar size fikir verecektir)
Yazi: Word de yaziyormus kadar rahat ve hatta daha da basit.

Ne yazacagim?
Istediginiz konuda yazmakta özgürsünüz. Arkasi yarin tarzinda hikâyelerinize, köse yazisi tadinda dokundurmalariniza, film elestirilerinizden, finans sektöründeki tavsiyelerinize kadar her türlü yazinizi gönül rahatligiyla gönderebilirsiniz.

Pekâlâ, tüm bu söylediklerinizi yaptim. Yaziyi gönderdim. Simdi ne olacak?
Yaziniz gerekli kontrol islemlerinin ardindan sitede yer alacak. Artik siz de Türkçe içerige katkida bulunan neferler arasindasiniz. Aramiza hos geldiniz!

Yazim sitedenizde yer aldi. Tesekkürler.

Rica ederiz. Esas biz size tesekkür ederiz. Yazinizi bizimle paylasarak Renklidergi.com içerigini olusturmada bize yardimci oldugunuz için.

Yazimin üzerinde ve diger yazilarda da BEGEN diye bir özelik var. Tikladim, BEGENI LISTESINE EKLENDI dedi. Bir kez daha tikladim eski haline döndü. Nedir bu kuzum?
Site içerisinde üyeliginiz altinda, site içerisinde yer alan yazilardan Sik Kullanilanlar olusturmanizi saglamak için bir özellik sadece. Diyelim ki begendiginiz yazilar var. Her defasinda aramak yerine onlari ataçlayin. Bu sekilde isaretlediginiz yazi, profiliniz altinda “Begenilen Yazilar” sekmesinde alfabetik sira ile dizilmis biçimde sizi bekliyor olacak.

Peki, sadece yazilar için mi geçerli bu BEGEN özelligi?
Hayir, isterseniz üyeleri de ataçlayabilirsiniz. Böylece ataçladiginiz o kisiler de, profiliniz altinda Ataçladigim Kisiler sekmesi altinda, alfabetik olarak dizilmis halde sizi bekliyor olacak.

Cevaplariniz için tesekkürler!
Esas biz size tesekkür ederiz.

Sorularima burada yanit bulamadim. Ne yapacagim?
Sorularinizi iletisim bölümümüzden kolayca iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here