Smartphonelara Adobe Dopingi – Google Çikartmasi Isteyen Var mi?

0
177

Smartphone’lara Adobe Geliyor!

Bunun da olacagi bekleniyordu ama zamani belli degildi. Adobe firmasinin resmi açiklamasina göre artik tarihi de belli. 2010 yilindan itibaren özellikle ileri teknoloji cep telefonu modellerinde (smartphones) Adone programlarini çalistirabilecegiz. Yani Smartphone türevi bir cep telefonu olanlar, cep telefonlarinda Flash vb. programlari da çalistirabilecekler.

Smartphone ve türevleri için özel versiyonlarini çikartacak olan Adobe firmasi Iphome için de görüsmelerinin sürdügünü açikladi. Örnegin Flash Player 10 yüklü smartphone’larin önümüzdeki yil marketlerde yer alacagini da belirtti.

IGoogle’i neden sevdiginizi anlatin Google Çikartmalari kazanin.

IGoogle kullanimaya baslanilaberi iki yil geçmis. Bir çok kullanicisindan övgü dolu mektuplar alan iGoogle servisi 14 Subat Sevgililer günü münasebeti ile böyle bir kampanya baslatmaya karar vermisler.

Sonuç olarak sizlerden istedikleri iGoogle servisi ile ilgili bir hikayenizi onlara iletmeniz. Bunu isterseniz video ile de yapabiliyorsunuz. Hikayelerin içinden begenilenler ayrica tüm Google blog camiasi da paylasilacak tabi ki…

IGoogle hakkinda her gönderdiginiz hikaye için size bir Google çikartma paketi göndereceklermis. Radiohead, Michael Kors, Diane von Furstenberg, Marc Ecko, Kate Spade Paul Frank temali çikartmalardan birini seçmeniz yeterli imis.

Tek yapmaniz gereken www.google.com/sharethelove09 adresini ziyaret etmek ve yönergeleri takip etmek.

Hepsi bu kadar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here