Stres.

2
413
    Bugün yazasim var hiç durmadan nedenini tahmin edemiyorum.Aklim karmakarisik..Ben bile kendimi çözemiyorum.Sinavima çok az bir zaman kaldi.Çalismayi biraktim bu aralar.Nedenini sorgulamadan.
 
   Kazanamayacagim ve çevremde ki herkes bana karsi gelecek o zaman.Bunlari bilmekte kötü dogrusu.Bir sene beklemek mi gitmek mi bilmiyorum.Bu kadar niye dert ediyorsun diyecek çogunuz.Inanin bunu da bilmiyorum.Onun ne yapacagini bilmedigim için ben de ne yapacagimi bilmiyorum.O kazanacak mi kazanamayacak mi hiç bir sey düzgün gitmiyor hayatimda.Ama dua ediyorum umarim kazanir..Fazla stresliyim bu aralar..Moralim hiç yerinde degil ve olur olmadik yere agliyorum.Gözyaslarim beni hiç yalniz birakmiyor..Ne olacak hiç bilmiyorum.Tek istedigim sey onunla bir ömür geçirmek ve bunun için elimden geleni sonuna kadar yapmaya hazirim..

2 YORUMLAR

  1. Tüm yazilarinizi topladim bir sayfa tutmadi. eger yazacagim diyorsa insan buna zaman ayirmali degil mi? Yalnis mi düsünüyorum? Ya da baslangiç için kisa paragraflar olsa bile zaman içinde gelistigini görmeli göstermeli! Bu yazdiklarim sadece içimden geçen ve sizi yazilariniz konusunda düsünmeye itecek olan bir iki biçem…

    Kirilmazsiniz umarim… Gülümsedim el salladim:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here