Vizyon Kritik Ilk Sinema Programimiz ve Vizyona Giren 3 Film: Zafer ve Gurur, Sahtekar ve Kirpi

7
159
Iste! Sonunda sizler için  hazirladigimiz amatör sinema programimiz da bundan sonra yayinda. Televizyon kanallarinda sinema programi aramaktan, beklemekten kurtulacaksiniz.

Vizyona girecek 3 film ve ilk amatör sinema programimiz: Vizyon Kritik
 
 

Zafer ve Gurur
Gavin O’Connor’un yönettigi ve Edward Norton, Colin Farrell, Jon Voight ile Noah Emmerich’in oynadigi Zafer ve Gurur (Pride and Glory), 30 Ocak 2009’da Warner Bros. dagitimiyla Fida Film tarafindan vizyona çikariliyor.

Dört New York polisi öldürülünce, tüm teskilat alârma geçer. Polis Sefi Francis’in, dedektif oglu Ray, yitirilen polislerin, agabeyi ve kayinbiraderiyle omuz omuza çalistiklarini bildigi için kabûl eder. Dava, bir uyusturucu baskini gibi görünse de, Ray, birilerinin uyusturucu tacirlerini uyardigini fark eder. Daha da kötüsü, ipuçlari kardesi ve kayinbiraderini isaret eder. Ray, aile ile teskilât arasinda kalmistir.

 
 
Sahtekar

Clint Eastwood’un yönettigi ve Angelina Jolie, John Malkovich, Jeffrey Donovan ile Amy Ryan’in oynadigi Sahtekar (Changeling), 30 Ocak 2009’da UIP Filmcilik dagitimiyla UIP Filmcilik tarafindan vizyona çikariliyor.
Christine ogluna “hosçakal” dedikten sonra evden çikar, aksam döndügünde ise oglu evde degildir. Aylar sonra dokuz yasindaki oglu oldugunu iddia eden bir çocuk çikagelir. Çocugun bir gece evde kalmasina izin verir; ancak kendi oglu Walter olmadigini bilmektedir. Film, oglunu arayan anne ile onu susturmaya çalisan devlet yetkililerinin sok edici öyküsünü anlatiyor.


Kirpi

Erdal Murat Aktas’in yönettigi ve Mazhar Alanson, Güven Kiraç, Irem Altug ile Birsen Dürülü’nün oynadigi Kirpi, 30 Ocak 2009’da Medyavizyon Film dagitimiyla Demo Film – Saran Film tarafindan vizyona çikariliyor.

Kirpi, birbirlerinden intikam almak için her yolu deneyen iki inatçi düsmanin, oldukça masum baslayan çekismelerinin ülke çapinda bir kargasaya yol açmasini komik bir dille anlatiyor. Kirpi’nin kahramanlari arasinda baslayan olaylar, akil almazlik dozu giderek artan misillemelerle çevrelerinde yasayan herkesin basini belâlara saran büyük bir hesaplasmaya dönüsüyor.
 
 

 

7 YORUMLAR

  1. montaj usta isi , sunum cok basarili biraz kisa tutulmus program ama ileride daha basarili calismalar bekliyoruz 🙂 emeginize saglik

  2. mailiniz okudum geldim güç bela hemen bir tebrik mesaji yazayim dedim.
    Vala bravo daha ne diim, ama yolun basindasiniz. Umarim devami gelir bu çalismalarinizin.

  3. Tesekkürler.
    Insallah sevgili Zikkim. amacimiz da bu. Baska projeler de var tabi ki. Lakin önce bir sunalim iszlere sonra krtigini yapalim hep beraber.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here