Yaniyorum Ben Can Parçam

7
444
Merhaba yüregim, merhaba eksik parçam, merhaba can parçam…
 
Yine mi sen be kadin diyeceksin belki. Evet yine ben. Döndüm dolastim yine sana geldim can özüm. Kizma bu defa kanayan yaralarimdan, parçalanmis yüregimden bahsetmeyecegim. Ihanetini de anlatmayacagim sana. Sadece seninle üç bes kelimede olsa konusmak istedim. Nasilsin can özüm ? Mutlu musun onunla? Bana güldügün gibi mi gülüyorsun ona da ? kizma hemen ne diyeyim ki baska sana. Simdi kalkip özledim desem yarida birakip gidersin. Sen aliskinsin bir seyleri yarim birakmaya zaten. Bakma öyle kaslarini çatip yalan mi ? Aliskin degil misin yarim birakip gitmelere ? Beni de yarim birakmadin mi zaten ? Bakma öyle kapatiyorum konuyu bilirim sevmezsin eski defterleri açmayi.
 
Aslinda sana anlatacaklarim vardi benim. Bugün yolda giderken yanimdan bir adam geçti. Tam nefes alirken geçti, içime çektigim nefesi kustum adeta. Sen kokuyordu o adam. Adama öyle kizdim ki o kokuyu nasil senin gibi sikmis, nasil senin gibi kokar diye. Daha dogrusu kizmaya da vakit bulamadan yere düstüm. Içim acidi be sevdigim. O kokuyla kapandi dedigim bütün yaralarim açilip kanamaya basladi. Yüregimde yanginlar basladi. Neyin var kizim iyi misin diyen teyzeye, ne oldu kizim basin mi döndü deyip koluma giren amcaya yaniyorum, cayir cayir yaniyorum diyemedim. Hastahaneye götürelim mi seni dediklerin de hayir diyebildim sadece. Doktor çare olmaz ki benim yarama diyemedim. Unutmustum sevdigim seni. Unutmustum… Nereden bilebilirdim ki bir kokunun beni alt üst edecegini. Kabuk bagladi iyilesiyor artik dedigim yaralarimi kanatacagini, kanatmakla kalmayip bir biçakla delik desik edecegini…

7 YORUMLAR

  1. Yine mi sen be kadin diyeceksin belki. Evet yine ben. Döndüm dolastim yine sana geldim can özüm.

    Kadinin tek adresi vardir.Hangi yoldan giderse gitsin hepsi Adam`inin kalbine çikar.Bir ses,bir koku hatta bazen benzetilen bir bakis hepsi sevdiginin kalbine çikar.

    Duygular çok güzel ifade edilmis,yüreginize saglik…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here