Yasanmis Aci Gerçek

1
272
Bir gün bir zaman diliminde hiç olmadik yerde hiç olmadik zaman da biri girer hayatina önce tanisir yavas yavas birbirinizi sevmeye baslarsiniz ve sevgili olursunuz onunla güzel dakikalar güzel saatler güzel günler güzel haftalar geçirirsiniz tam mutlu oldugunuz zaman ayrilik girer araniza ayrilirsiniz ne kadar ayrilik girse bile ondan vazgeçemezsiniz bazen tek tarafli olsa bile  sevmeye devam edersin aci çekerek üzülerek hep geri dönecek diye kendinizi avutarak beklersin beklersin beklersin ama yine de dönmez dönmedigi her gün ölürsünüz hiç bir seyden zevk almaz kimseyle konusmaz sadece onun dönecegi zamani beklersiniz aradan aylar geçer ondan gelen tek bir mesaj sizi o kadar mutlu eder ki o an ne yapacaginiz ne diyeceginizi bilemezsiniz  konusmaya devam edersiniz haftalarca konusur sonra birbirinize ikinci bir sans verirsiniz tekrar beraber olursunuz  yine ayni güzel dakikalar güzel saatler güzel günler geçirirsiniz ama ayrilik gelir basiniza bu ikinci ayrilikla yikilirsiniz her seyinden herkesten vazgeçersin canina bile kiyma çalisirsin haftalarca tek bir oda da onun dönmesini bekleyerek  kimseyle konusmadan yemeden içmeden yasamaya devam edersin zaman geçtikçe olanlari unutmaya çalisirsin ama unutamazsin ne kadar yüzün gülse hep kalbinin bir tarafinda o aci kalir hep üzülürsünüz  ama yine de her seye ragmen yasamaya devam edersin çünkü etmek zorundasin yasamaya devam ettigin hergün onu beklemekten asla vazgeçmezsin çünkü sen onu artik kalbine yerlestirmissindir ona asik olmussundur asik

Ne yaparsa ne derse desin katlanirsin o senin oluncaya kadar göz yaslariyla beklersin dönmeyecegini bilsen bile beklersin eger gerçekten seviyorsan onun için her seyden vazgeçersin.

1 YORUM

  1. Biliyorum asla benim olmayacak . Biliyorum asla beraber mutlu olmayacagiz . Ama hani bir umut vardir ya kalbimizin içinde derinliklerinde . Beni içten içe öldüren de bu . Tamam baska kizlarla çiksin eglensin sorun yok ama abi sevmesin . Ne yaparsa yapsin sevmesin . Kendimden biliyorum severse vazgeçemez . Taniyorum ben onu . Inatçidir . Vazgeçmez . Canimi en fazla yakan da bu sanirim .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here