13 YORUMLAR

 1. sakaniza bir sakada benden olsun.

  yüce Allah insanlari robot yapmadim ki her biri kendi kendine vede bu kurana göre kendine hakimiyet kursunlar istemistir.eger isteseydim insani robot gibide yapardim diyor bir ayetinde.

  fakat yapmadim diyor çünkü robotlar güdümlüdürler insan ise müstakildir ve iradelidirler,ve bu iradesine göre de imtihan olurlar ki çünkü buna bilek gücü derler yani alnimin teriyle kazandim ben bu cenneti demektir. yani çalip çirparak degil, yalan, riya, iftira atarak ve zulüm, yaparak degil demektir.

  onun için insanlar robot degildirler, çünkü her insanin üstünde Allahin lutfu ve onun üfürügü vardir oda bunun hakkini verecektir insanin iside budur derim.

  muhapbetiniz bol olsun derim selamlar.

 2. qüyanydin arkadaslar ve robot kardes dün siteyi açtim dedilerki bu robot yeni qünü bekliyor dün bitti ve buqün yepyeni birqün derken siteyi açtim ve yine aynisi söylendi sen hep yeni bir qünü mü bekliyeceksin_??

  (-_-)(-_-)zevkli bir paylasimdi…

 3. hiiii sen öyle san delisey dün gece yeni günün dogusunu beklerken bana neler dedi neler. laf aramizda birazda dedikodu yaptiiikkk. yaaa.
  söz verdi bana her gece beni bekliycek gidicem yanina harika bir yeni günü birlikte bekliycez isteee…

 4. seve seve can hem robot dediki ne kadar kalabalik olursak yeni günü beklerken oda biz sevinçle çoookkk kisi olarak bekliyoruz diye kosa, kosa gelirmis bütün nesesini vede güzelliklerini takinarak
  robot bana öyle dedi.
  mesela dün robotla ikimiz bekledik ben bugün çok neseli ve sevinçliyim.:=).

 5. Gönderilen yazilar editörler tarafindan düzenlendikten sonra yayina veriliyor. Sizin yazinizdan önce bekleyen 6-7 civari yazi var suan. Sira sizin yaziniza geldiginde onaylanacaktir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here