Yildirim Tuna Kösesi

2
279
Zengin Is adaminin acilen 1 milyon dolara ihtiyaci olmus, tam bunun için kilisede diz çöküp dua etmeye baslayacakken bir bakmis ki hemen yani basinda gözü yaslarla 100 dolar için dua eden bir baska bir adam daha…
 
Hemen cebinden çikardigi bir yüzlügü adamin eline usulca sikistirp onu göndermis, sevinçle havaya ziplayan adam oradan uzaklasinca tektar diz çökerek gözlerini yummus ve duasina baslamis. E vet Tanrim demis Simdi bana sadece bana  konsantre olarak maddi ihtiyacim ile acilen ilgilenirmisin…!
r.ç.

2 YORUMLAR

 1. bu konuda bende söyle düsündüm

  Allahtan 1 milyon dolar yardim isteyen kisi o yüz dolar isteyene ona iyilik olsun diye degil onu bu devreden bir an önce çikaripta Allah öncelikle onunla ilgilensin yani Allahin kafasi karismasin bir yanlislik yapmasin diye ona o 100 dolari verdi yani Allah yanliz onunla ilgilensin içindi oldugu görülür.

  çünkü onun istedigi çok büyüktü o bir mliyon dolar istiyordu digeri ise 100 dolardi

  ama o bilmediki gökten para yagmaz çünkü hocalarda papazlarda hahamlarda Allah yardim eder diye halki hep böyle kuru laflarla aldatirlar ve uyuturlar.

  duanin esasi ilmine uygun sekilde çalismaktir yani ona göre zeminler hazirlamaktir mesela çeveren olmali ve onlardan borç kredileri almali veya bir seylerin varsa onu satmali ve öyle kazanilir paralar

  öyle kilisede camide havrada veya baska yerlerde dua ile Allah hiç kimseye göklerden paralar yagdirmaz artik bunlari iyi bilelimde Allah ile aldatanlara artik hiç aldanmayalim çünkü Allah aklinizi isletin gözünüzü açin diyor anlayanlara benim görüsümde böyle oldu selamlar derim r.ç.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here