Yolcu – Kötü Isaret Altinda Doganlar 2

0
600

Bugün dünyada yasadigim 700. yilin ilk günü milyonlarca ölüme yüzlerce savasa tanik oldum.Pek çogunu ben baslatsamda hiç bir pismanlik duymuyorum. Ben bir yolcuyum insanlarin arasinda dogdum ve büyüdüm fakat farkli olarak ben tanrinin yolundan insanlari saptirmak için buradayim.

Toplu katliamlar,savaslar hepsinin arkasinda ben vardim. Biraz delice biliyorum ama bunlari yapmak için lanetlendim hemde dogar dogmaz.Sonsuz yasamimin basladigi günler benim için biraz sikici aslinda. Dogum günlerim ölebilir oldugum bir zaman dilimi bunu ögrenmek için 700 yil bekledim ve bugün yolda bacagima batan bir dikenin acisini duydugumda anladim. Biraz ironik gelebilir ama benim de lanetim bu.

Sonsuz acilar yasattim insanlara ama benim basarilarim sadece biraz karmasa ve sonrasindaki huzuru sagladi. Simdi düsündügümde yaptiklarim ne kadar kötüde görünse ben bir düzen saglamistim savas döneminde insanlar ölüyorlardi ama dünya yenileniyordu insan irki ögreniyor ve yenileniyorlardi.

Hep basarili olamadim tabi soguk savas ahh bu tam bir basarisizlikti ama ne yapabilirim ki tek zaafim var oda kadinlar ve verdikleri o tüm zevkler sunu itiraf etmeligim ki o zamanlar Rus kadinlari beni oldukça bastan çikarmisti .

Simdi bunlari anlatmak istedim çünkü bu hayat beni oldukça sikti 700 yil ve acisiz duygusuz.

Günesin kitasindayim, Afrika insanin ilk topragi. Sizler tanrinin çocuklarisiniz bense onun pis islerini yapan biriyim bundan sikildim ve simdi tek istedigim biraz huzur.Ve bugün ona kavusmak için bir yol buldum.

Cehenneme gidecegim belki de ama bir 700 yil daha beklemekten iyidir.

Tanri sizinle olsun. Zaten hep orada, yaninizda…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here