Yürüdük Ikimizde – Dogum Günün

0
185
YÜRÜDÜK IKIMIZDE

Yürüdük ikimiz akan sularda..
Bu aski yasatmak için kim bilir neleri astik. Ugrunda belkide feda ettik .Zorluklara hiçbir zaman tepeden bakmadik. Normaldi saydik yinede..Bu elleri ayirmak hiç o kadar kolay degildi gülüm. Ayirmak bile bizi birlestirirdi. Biz çoktan kalplerimizi baglamistik birbirine..2 kalbin 1 aynasiydik her seferde..
Yasamak için can olurduk birbimize..Bu hayata baska ne zaman gelebiliriz ki ..Ne için yasiyoruz?
Sevgi yi biz bulduk en basinda ..Dönmek olmazdi . Umutlarimiz, hayallerimiz , gelecege umutla bakan bi dünyamiz varmi ikimizin. Bi ASK vardi Kocamannnn
Gözleri kör eden bi Ask..Zorlu hayat.. Aci ,tatli her sey.
Her esintinin bi dönüsü vardi vurup yikan..Bizi bi o yana bi bu yana sürükleyecek bi esinti..Farkli hayatlar yasatacakti , Bizi sinayacakti belki de hayat..
Allah’a siginipta diledigim tek duamsin bitanem..Sen hayata 1-0 maglup basladigim halde karsima çikan tek Asksin.
Sokaklarda gördügüm her cansin . Dokunduklarimsin.Dilimin ucundaki her kelimesisin. Tüm hayatim oldun bu kadar zaman içinde.. Ama biliyoruz ikimizde Bu yürek varken yürüdügümüz yolun zorluklari hep asacagini
DOGUM GÜNÜN
Merhaba sevgilim, 
Yine ben çiktim karsina  
Biricigin…Simdiden ellerimin titrekligi geldi parmaklarima
Tebessümle basliyorum yazmaya…Derin bir ohh la çiziyorum bos kagit parçalarina …Bunlari yüzüne karsi diyemiyorum Utaniyorum o gözlerine bakarak bunlari söylemeyi. Bugün dogum gününde yine bir kez daha ..Seneleri devirisimizn bir yildönümü tekrar…Duygulandigin tek gün… Ansizin birlikte hüzünlenmelerimizin günü bugün.
Seni çok özledi bu kalp  ..ve bu kalp sana defalarca seni çok seviyorum diyor..Duy bu ask sesimi..Seslenislerimi…Sadece dilim söylemiyordu bunlari.. Tüm her sey sana cevap veriyordu. Sanadir bütün duygularim.Yaniyorum eriyorum sensiz. 
Sen vazgeçilmezsin bende vazgeçemedigim ve vazgeçemeyecegim Zaman her ne kadar hizli ilerlesede Dur durak bilmesede  Sen benim yasamimsin 
Seni seviyorum yüregime mutluluk verdigin için En güzel duygular sende oldugu için 
Bu mektubum sana BirTanem sana olan  askimi nasil anlatsam baska? Bu sevdayi, ne gözler ,ne sözler nede diller anlatir. Suramdasin Sen  Taa içimde… Içimin heryerinde, Damarlarimda kan,Gözlerimde fersin, Dizlerimde deRman… Sen kanayan yaramsin durmadan. Ne yeryüzü, Ne Gökyüzü nede kainat, Sana olan bu  Sevgime veremez bir kez daha hayat Su küçücük yüregime,öyle bir sevda sigdirdim ki, anlatabilsem aklin almaz. 
Sona geldik birtanem Seninle el ele yine bir sona daha geldik. Dogum günün kutlu olsun sevgilim .   
Tek nedenim..
Mutlulukla geçsin gelecegin.. 
Simdi bütün yollar
sana çikiyor ve belkide hiç bir zaman söyleyemedigim  2 sözcük dudaklarimi zorluyor.   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here