Cem Yılmaz'dan Bir Bomba Daha - Süperadam -

cem yılmaz,cmylmz,filmEvet sevgili Cem Yılmaz hayranları... Hmm, evet, evet duyuorum sizleri; sloganlarınızı.
Çünkü konu Cem Yılmaz...
Geliyor kulağıma derin derin...

"- Cem Yılmaz, biiiziii, diskoya götür..."
"- Cem Yılmaz bize yardım etsiiinnnn..."
"- CMYLMZ göbek adımız, biz Cem Yılmaz'sız n'aparız..."


Herşey sizler için sevgili dostlar. Ne yazık ki, haberi piyasaya ben verdim. Ama kendi sitemizde vermek ancak nasip oldu. O zaman daha açmamıştık Renkli Dergi'ımızı.Bir gün Cem'le yeni filmi hakkında konuşuyoruz:

"- Hocam bu akşam xxxxx programında açıklıycam artık." dedi, Cem.
"- Yapma, etme Cem'cim. Bu kadar hukukumuz var. Bir 10 gün daha beklesen Renkli Dergi'ı senin haberinle açsak falan" dedim.
"- Yok hocam ben almıyayım. Alana da mani olmayayım. Dünya ahiret kardeşimsin ama sadece bir tek siteye haberi el altıdan vermek; arada sen bile olsan; yapamıyacağım bir şey... Normal programda açıklama yapayım, kim izliyorsa buyursun yazsın. Bir de kimileri gibi adımızı kullanıp, yok sanayi tüpü, yok piknik tüpü şeklinde, siteye hit almak, aldırmak bize ters hocam." dedi.

O zaman hak verdim kendisine. Hiç bir şey söylemedim. Sadece
"- Eyvallah Cem'in senin canın sağolsun. Yeterki gönüller bir olsun..." der gibi uzun uzun baktım.

Evet dostlar, o zaman Cem'i kıramayıp üsteleyemediğim haberi vermek ancak nasip oldu. Sevgili Cem Yılmaz, Cem'imiz Yılmaz'ımız yeni bir film için kolları çoktan sıvamış durumda.
Çok kısa değindi sevgili Cem'cim konuya. Malum o kadar uğraş çaba ver, sonra da hırsızlıkla suçlan.
Yok artık Lebron James diyor insan, ister istemez...

Konuya değinecek olursak;

Cumhuriyetin ilk dönemlerinden günümüze sıçarama yapan bir karakter Fethi Bey. 1930'larda donduryorlar kendisini. Bir şekilde 2007 yılında uyanıveriyor kahramanımız. Kimi kimsesi yok, kimseyi tanımıyor... İşte macera böyle başlayacakmış. Hayırlısı diyoruz, ve sevgili CMYLMZ'mıza kolay gelsin diyoruz.
Dört gözle de filme bir an önce başlayıp bitirmesini diliyoruz.
- Di mi ?
- Evt...
Serkan Aygören
Serkan Aygören
16 Mart 2007
Bu yazarın ‘İsmek ve Feshane Sergisi’ başlıklı yazısı da ilginizi çekebilir.

Bu Yazıyı Beğenenler

Beyaz Sayfa

Okur Yorumları

StarturE - 16 Mart 2007 10:13
Default Avatar
Ulen Cem nerden buluosun bu espirileri desem k.çımdan uyduruyom dicen ama... Yine de sorayım: - Nerden buluyorusun bu espirileri? - Yok kardeşim uydruğu felan yok gözlem yapio ben biliyorum çok iyi gözlem yapar kendisi ... :o) En kısa zamanda bekliyoruz filmin çıkmasını. Hadi bakalım hayırlısı.
hecatomber - 17 Mart 2007 15:31
Default Avatar
Cem Yılmaz, yine meşhur film senaryolarını alaya alarak mükemmel bir iş çıkaracağa benziyor. Normalde şimdi dondurulup, yüzlerce yıl sonra çözülürdü karakterler. burada ise 70 yıl öncesinin Türkiye'sinde dondurulup bugünün Türkiye'sinde çözülüyor. haliyle de olacakların baş kahramanı cem yılmaz olunca ne kadar komik olacağı ortada.
Beyaz Sayfa - 17 Mart 2007 23:19
Beyaz Sayfa
Cem Yılmaz ne yapsa izlenir! Sene de bir film değil iki üç film bekliyoruz kendisinden. Ayrıca, Bator espiri anlayışını beğendim :)
Gel gidelim buralardan...
emsvizyon - 21 Mart 2007 04:06
emsvizyon
bana biraz daima genç'i hatırlattı belki filmde stallone ile snipes'ın kapıştığı cezalandırıcı'ya da dokundurur... dokundurur dokundurmasına da, beyaz perdeden sıcak bir ton yansıtamadı bana cem. youtube da izlediğimiz videoları pek bir samimi, pek bir venedik sarısı... velhasıl,bu iyi olabilir... hatta o afişteki gibi siyah beyaz çekse daha bir hoş olur, o da angela vari :)
Zıkkım - 06 Nisan 2007 18:17
Zıkkım
saygıdeğer emsvizyon, ne yazık ki Cem Yılmaz'ı ya hiç izlememişsinz (ki mümkün değil.), ya da "vurun abalıya" çetecilerindensin. Hatta sana ceza vermeli, 100 kerefelam yazmalısın kara tahtaya, "CEM YILMAZ BENİ AFFETsiiiN" deyu. O film mütehassısı havasında verdiğin örneklerle Cem Yılmazın filmleri arasında dağlar var, konu itibarı ile. Var sen bana laf yetiştirmeye başlamadan önce, Cem Yılmazın filmlerini 3er 5 er daha seyret. Sonra bahsettiğin filmleri izle. Eğer demek istediğimi gene anlamazsan, ya da anlamamış görünmek istersen, gel burda ağzına geleni söyle. Kabulumdur Yiğidim.
Zehirliyim, yaklaşma...
Zıkkım - 06 Mayıs 2007 17:28
Zıkkım
ben böyle mi olacaktım. Çok sevdiğim Cem Yılmaz'ı Telekom Reklamlarında mı görecektim. Biryantinli süper saçları ile kendisine hiç yakışmayan o esprileri mi duyacaktım. Ben böyle mi olacaktım... ems biliorum. "kötüyüm ben kötüyüm, kötüyüm... herkese bulaşırım" flan ama bu sefer özürleri borç biliorum şahsına karşı. Demekki neymiş çok sevsek bile eleştirebilmeliymişiz. 20li yaşımda bir şey daha öörendim. Kıvanç duyuyorum.
Zehirliyim, yaklaşma...

üye olun, siz de katılın